Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
26-06-2017, 04:31:22 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Gdje li su nestali "stari" forumaši?  (Posjeta: 247 puta)
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17300

« na: 08-06-2017, 13:47:38 »
+4

Već valjda mjesecima na forumu ne viđam postove perovk-a, vsadeka, Mat Kralja, dyde, Schlechtera, dip88-a, maria, zelenog i ostalih, koji su godinama aktivno postavljali svoje postove na ovim stranicama. Što li je razlog toj "suši" starih forumaša/forumskih "pionira"?  Undecided Huh? Nema čak ni nešto "svježijeg" Freda, koji je mjesecima bio jedan od najaktivnijih postera...

Pojavi li se netko od navedenih, nek se "prijavi" u ovaj topic, e da bismo znali da je s njima sve OK...  za_kompjutorom Smiley
« Zadnja izmjena: 09-06-2017, 17:06:09 od Gulliver » Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
Fonaroff
Skakač
*

Chesspect: +102

« Odgovor #1 na: 14-06-2017, 21:59:02 »
+3

Gull, svaka čast za temu! To i mene zanima... Izgleda da si ostao poslednji Mohikanac.
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #2 na: 15-06-2017, 02:06:04 »
+2

Gull, svaka čast za temu! To i mene zanima... Izgleda da si ostao poslednji Mohikanac.

Tako se baš čini nekako...gdje li mi se izgubi "pleme"?  Huh?  unknown Nestalo u paralelnoj dimenziji, poput misterioznih Anasazija?

* posljednji mohikanac.png (869.32 kB, 599x885 - (učitavanja: 67 ).)
Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
perovk
Kralj
*

Chesspect: +19262

« Odgovor #3 na: 16-06-2017, 07:34:50 »
+3

Pomalo pratim al uglavnom ne mogu odgovoriti. Zaboravio sam lozinku, pa od doma ne mogu raditi...
Evidentirano
Danijel Domazet
Dama
*

Chesspect: +2934

« Odgovor #4 na: 16-06-2017, 09:17:36 »
+3

Pomalo pratim al uglavnom ne mogu odgovoriti. Zaboravio sam lozinku, pa od doma ne mogu raditi...

Pero, nova lozinka se lako postavi ovdje: http://sah.hr/forum/index.php?action=reminder. Samo upišite "perovk" u formular (ili email adresu), i na email ćete dobiti poruku s uputstvima gdje da upišete novu lozinku. Bitno je da imate pristup emalu s kojim ste se registrirali ovdje na forum. Ja upravo probao i sve prošlo OK.  good2
« Zadnja izmjena: 16-06-2017, 10:46:51 od Danijel Domazet » Evidentirano
Mat Kralj
Dama
*

Ne sanjaj svoj život, već živi svoje snove!

Chesspect: +5413

« Odgovor #5 na: 16-06-2017, 22:01:03 »
+3

Da, osjećam se starim forumašem, i to u svakom smislu. Zašto me već dulje nije bilo? Prvi razlog je taj što je interes za šahovske probleme od malog postao još manji. Prema tome za sada nema smisla truditi se, pronalaziti i postati probleme koje nitko ne rješava. Drugi razlog je bio taj što sam u prvoj polovici ove godine imao nekoliko privatnih jubileja koje je trebalo proslaviti. Momentalno sam na Jadranu i u hladovini rješavam probleme iz dnevnog tiska. Jasno, ponekad zavirim i na forum, ali kao gost.
Pozdrav svim forumašima.
Mat Kralj hi
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #6 na: 17-06-2017, 01:32:38 »
+3

hi @Pero i MK - ma najvažnije je da ste ipak obojica ok, pa makar ""virili" na forum i iz "hladovine".  yahoo
Drago mi je da su se već dva "Mohikanca" prijavila...čekamo i ostale!  Smiley
Evidentirano

Osho
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!