Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
18-11-2017, 12:58:40 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Gdje igrate (na internetu) ?
PLAYCHESS.COM - 5 (8.2%)
CHESS.COM - 26 (42.6%)
CHESSCLUB - 1 (1.6%)
GAMEKNOT - 5 (8.2%)
CHESSCLAN - 0 (0%)
BABAS CHESS - 3 (4.9%)
FLYORDIE - 1 (1.6%)
CHESSCUBE - 10 (16.4%)
CHESSMASTER - 1 (1.6%)
YAHOO CHESS - 0 (0%)
Negdje drugdje... - 5 (8.2%)
LICHESS - 4 (6.6%)
CHESS24 - 0 (0%)
Ukupno glasača: 61

Str: 1 [2] 3 4 ... 10
  Ispis  
Autor Tema: Internet - gdje igrate?  (Posjeta: 33674 puta)
Danijel Domazet
Dama
*

Chesspect: +2948

« Odgovor #15 na: 02-11-2010, 15:48:02 »
0

Cudi me da nitko nije spomenuo izvrstan besplatni sahovski server...

http://www.freechess.org/

Nisam imao pojma.  shok
Zahvaljujem!  good2
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

Chesspect: +843

« Odgovor #16 na: 23-11-2010, 09:14:21 »
0

BADROV, tko zna možda smo se upoznali? Ja sam redovita playerica na flyordie-u, a tvoj nick s ovog foruma mi i zvuči poznato, no mislim da nismo igrali. Ja naime igram u samo dvije sobe, jer tamo imam poznanstva i frendove.  drinks Site mi je najbolji od onog što se nudi, ali dopušta korištenje šahovskih programa čak i u igri protiv poštenih igrača, što mu je velika zamjerka. Istina, sustav nastoji prepoznati "proggera" pa mu iza nicka stavlja znakić "!", no često fula, pa taj znakić prišije fair playerima. No, za razliku od očajno "progeriranog" chesscube-a, gdje svaki igrač skoro koristi software za veći rejting, na FoD programe koristi možda tek trećina od svih igrača (a ja to znam jer tamo igram već 3 godine, a bila sam na chesscubeu par dana također).
Evidentirano

Branimirac-PK4
Gost
« Odgovor #17 na: 23-11-2010, 14:57:30 »
0

... aaa, zato su mene na Chess Cubeu oni sporiji igrači tako izrađivali Wink znači pomoćni programčići i teši starog dedu?  biggrin
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #18 na: 23-11-2010, 15:33:06 »
+1

... aaa, zato su mene na Chess Cubeu oni sporiji igrači tako izrađivali Wink znači pomoćni programčići i teši starog dedu?  biggrin
Da, sram ih bilo  rofl
Nema net sitea gdje je većina igrača fair, osim možda playtoya na t-portalu gdje igraju početnici. Ali tamo sam već prerasla 10-ku nakon prvih godinu dana igranja  Cool!

Evidentirano

Branimirac-PK4
Gost
« Odgovor #19 na: 23-11-2010, 15:41:25 »
0

Ah oni su mi dojadili čim sam vidio da stalno vrte reklamu "Zaigraj šah online i postani velemajstor". A velemajstor isto online  hmm
Evidentirano
IgorB
Lovac
*

Chesspect: +312

« Odgovor #20 na: 23-11-2010, 18:59:57 »
0

Ja igram na Playchessu i ChessCube-u, ali mislim da su PC jači igrači, ali CC nudi bolje mogućnosti oko chat-a i sl. PC je vjerojatno bolji ako platiš godišnju članarinu.
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #21 na: 23-11-2010, 21:12:42 »
0

Ja igram na Playchessu i ChessCube-u, ali mislim da su PC jači igrači, ali CC nudi bolje mogućnosti oko chat-a i sl. PC je vjerojatno bolji ako platiš godišnju članarinu.

Nisam bila na Playchessu, ali čuh da je progeraški... kao uostalom i Chesscube. Ja ne volim takve portale, jer ne toleriram kad me varaju, a da sama idem varat i samozavaravat se da zaslužujem 2000+ korištenjem kakvog programa- to mi je ispod časti  nea.
Probaj www.flyordie.com. Istina, figure su ispočetka malo čudne, jer su oblikovane futuristički, ali navikneš se brzo. Ostalo sve valja. Ima puno soba za igrati pa nikad ne možeš izvisiti zbog prevelikog broja igrača. Ako se pretplatiš, možeš lakše ući (bez čekanja) i čak prekoračiti dopušten broj igrača (120), i sudjelovati u turnirima! Ima mogućnost igranja šaha na 20 min, 10, 5, 2 i čak 1 (tko voli nek' izvoli- zezancija je super). good2 Progera ima ali manje nego na ostalim siteovima. So, i recommend u -try! 

Evidentirano

Danijel Domazet
Dama
*

Chesspect: +2948

« Odgovor #22 na: 23-11-2010, 21:38:17 »
+1

Nisam bila na Playchessu, ali čuh da je progeraški... kao uostalom i Chesscube. Ja ne volim takve portale, jer ne toleriram kad me varaju, a da sama idem varat i samozavaravat se da zaslužujem 2000+ korištenjem kakvog programa- to mi je ispod časti  nea.
Probaj www.flyordie.com. Istina, figure su ispočetka malo čudne, jer su oblikovane futuristički, ali navikneš se brzo. Ostalo sve valja. Ima puno soba za igrati pa nikad ne možeš izvisiti zbog prevelikog broja igrača. Ako se pretplatiš, možeš lakše ući (bez čekanja) i čak prekoračiti dopušten broj igrača (120), i sudjelovati u turnirima! Ima mogućnost igranja šaha na 20 min, 10, 5, 2 i čak 1 (tko voli nek' izvoli- zezancija je super). good2 Progera ima ali manje nego na ostalim siteovima. So, i recommend u -try! 

Otkad se na Playchessu masovno vara? Prvi glas... čak imaju mogućnost detekcije drugim programa ako ljudi pokušaju vrtiti paralelno, pa tu i tamo vidim poruku kako je "taj i taj korisnik izbrisan zbog toga i toga". Playchess mi je vrhunski, profesionalan, lak za korištenje, prenose uživo masu turnira, bude i tisuća kibicera na nekim pločama... tamo baš i nema slabih igrača. Da ne govorim da vidim online face, od Kasimdzanova do Shorta... 
Jedini problem je tih 25 € godišnje. Doduše meni nije, plaćam već par godina i ne žalim ni za jednim centom.  good
Evidentirano
BADROV
Skakač
*

Chesspect: +26

« Odgovor #23 na: 23-11-2010, 21:40:42 »
0

BADROV, tko zna možda smo se upoznali? Ja sam redovita playerica na flyordie-u, a tvoj nick s ovog foruma mi i zvuči poznato, no mislim da nismo igrali. Ja naime igram u samo dvije sobe, jer tamo imam poznanstva i frendove.  drinks Site mi je najbolji od onog što se nudi, ali dopušta korištenje šahovskih programa čak i u igri protiv poštenih igrača, što mu je velika zamjerka. Istina, sustav nastoji prepoznati "proggera" pa mu iza nicka stavlja znakić "!", no često fula, pa taj znakić prišije fair playerima. No, za razliku od očajno "progeriranog" chesscube-a, gdje svaki igrač skoro koristi software za veći rejting, na FoD programe koristi možda tek trećina od svih igrača (a ja to znam jer tamo igram već 3 godine, a bila sam na chesscubeu par dana također).
Neznam,mozda i jesmo... Koji ti je nick tamo,ako naletim da te prepoznam...!?
Evidentirano

Šah je divan način za biti sadist!
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #24 na: 23-11-2010, 22:48:21 »
0

Otkad se na Playchessu masovno vara? Prvi glas... čak imaju mogućnost detekcije drugim programa ako ljudi pokušaju vrtiti paralelno, pa tu i tamo vidim poruku kako je "taj i taj korisnik izbrisan zbog toga i toga". Playchess mi je vrhunski, profesionalan, lak za korištenje, prenose uživo masu turnira, bude i tisuća kibicera na nekim pločama... tamo baš i nema slabih igrača. Da ne govorim da vidim online face, od Kasimdzanova do Shorta... 
Jedini problem je tih 25 € godišnje. Doduše meni nije, plaćam već par godina i ne žalim ni za jednim centom.  good
Isto se događa i na flyju: sustav "prepozna" programaša i stavi mu iza nicka mali "!", no uvjerila sam se da se ponekad radi o greški. Sustav se zabuni i prišije uskličnik nevinomu  bad. Tako da... nije garancija  nea
Osim kartičnog plaćanja, postoji i noviji oblik plaćanja koji se više isplati jer se radi o pretplati na samo mjesec dana putem SMS-a, a cijena je 18 kn.

O Playchessu sam čula uživo, od profija koji su slučajno tamo "zapeli". Nisu bili baš prezadovoljni... Oni više ističu Chesscube. Osobno, ne vidim kaj ih tamo može privući. 

Evidentirano

Branimirac-PK4
Gost
« Odgovor #25 na: 24-11-2010, 11:07:23 »
0

Čuo sam da tamo imaš besplatno nekih dvadesetak partija a onda se moraš registrirati itd.  blush
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #26 na: 24-11-2010, 12:02:43 »
0

Čuo sam da tamo imaš besplatno nekih dvadesetak partija a onda se moraš registrirati itd.  blush
Gdje? Na Playchessu? Ma kradu lovu, ne bih tamo išla... "Ako hoćeš igrat, daj pare"... a-a!  nea
Na flyordie-u imaš izbor: možeš igrat ako se ne pretplatiš, sve 5, dobro, nema turnira ali koliko puta sam vidjela da si grupe igrača koji su se upoznali preko site-a sami organiziraju male turnire u nekoj od praznijih soba.

Evidentirano

Ghor
Lovac
*

Chesspect: +611

« Odgovor #27 na: 26-11-2010, 13:57:05 »
-1

Ako ste spremni dati lovu za igranje online onda je najbolji izbor ICC http://www.chessclub.com/,
ako niste FICS http://www.freechess.org/.
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #28 na: 26-11-2010, 18:36:51 »
0

Ako ste spremni dati lovu za igranje online onda je najbolji izbor ICC http://www.chessclub.com/,
ako niste FICS http://www.freechess.org/.

Pogledala sam! Freechess ima dobru grafiku.  good2 Hvala!
Evidentirano

BADROV
Skakač
*

Chesspect: +26

« Odgovor #29 na: 27-11-2010, 19:01:51 »
0

Neznam,mozda i jesmo... Koji ti je nick tamo,ako naletim da te prepoznam...!?
How `bout that NICK now..!? clapping Nemoj da te moram tamo trazit Smiley
Evidentirano

Šah je divan način za biti sadist!
 Str: 1 [2] 3 4 ... 10
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!