Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
16-12-2017, 19:40:11 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: FORUMAŠKA KRIŽALJKA!  (Posjeta: 2042 puta)
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17734

« na: 15-09-2011, 13:29:12 »
+8

Eto, kako sam i najavio na drugom mjestu, stiže križaljka, i to s temom forumaškom - da ne može biti "forumaškija"!
Unaprijed isprike ako sam izostavio nekoga od naših forumaša!
VAŽNA NAPOMENA: U izbor forumaša ušli su isključivo oni forumaši - i to SVAKI od njih - koji su IKADA napisali na forumu BAR JEDNU poruku (cca 85 forumaša).

Dobra zabava!
(i javite mi ako slučajno ne ugledate svoje ime, pa ćemo napraviti - novu!)  Smiley Wink

* FORUMASKA KRIZALJKA.jpg (158.47 kB, 982x1171 - (učitavanja: 258 ).)
« Zadnja izmjena: 15-09-2011, 13:37:52 od Gulliver » Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
Ghor
Lovac
*

Chesspect: +611

« Odgovor #1 na: 15-09-2011, 14:01:50 »
+3

Najs!  Cheesy
Sad još da smislimo pitanja.  Smiley
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #2 na: 15-09-2011, 14:07:21 »
+2

Najs!  Cheesy
Sad još da smislimo pitanja.  Smiley

Haha, tako nekako!
Jedino što će bit malo teže smislit pitanja za forumaše koji su samo proletjeli forumom, ubacivši post-dva...  unknown
Jedva da čovjek može išta zaključit o njima na osnovu toga; treba valjda minimalno 5-10 postova...? Huh?
Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
Danijel Domazet
Dama
*

Chesspect: +2968

« Odgovor #3 na: 15-09-2011, 14:22:12 »
+3

Gull, izvrsno!  good2

Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #4 na: 15-09-2011, 14:45:08 »
+2

Thx; ma prvobitna mi je ideja bila da ubacim svih, ali sam zaključio da to ipak ne bi imalo smisla - bilo bi stvarno preglomazno, a osim toga kakva je svrha stavljati one koje nisu nikad ni pustili glasa od sebe, pa o njima ne znamo baš ništa (osim nicka)?
Evidentirano

Osho
drdy
Skakač
*

Chesspect: +206

« Odgovor #5 na: 15-09-2011, 17:03:30 »
+3

Svaka čast na ideji, izvedbi i najviše na uloženom trudu  drinks
Evidentirano
JuustyGe
Pješak
*

Chesspect: +27

« Odgovor #6 na: 15-09-2011, 17:46:57 »
+3

Bravo Gulliver svaka ti cast  greeting  good drago mi je da se vidim medju clanovima, za ovo dobijas chessrespect  scare3
Evidentirano
Zeleni
*

Chesspect: +1389

« Odgovor #7 na: 15-09-2011, 17:47:08 »
+3

Genijalno!!!

good2 good2 good2

bye2
Evidentirano

always look on the bright side of life
vsadek
Dama
*

Пешеходов надо любить.

Chesspect: +11580

« Odgovor #8 na: 15-09-2011, 17:52:21 »
+2

+1  good  hi
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #9 na: 15-09-2011, 18:59:49 »
+4

Ljudi, hvala vam svima, bilo mi je zabava i zadovoljstvo unositi vaša imena (i pritom sam gledao da nikog ne zaboravim) u zgodan crossword-maker programčić "Crossword Forge" - i to je sav "znoj" koji sam prolio; ostalo, tj. optimalno, ili svesrdni pokušaj optimalnog smislenog kombiniranja riječi u križaljku je obavio procesor. Čini se da zadatak nije obavio nimalo loše - potvrda su vaše pohvale!
"Crossword Forge" i ja još jednom zahvaljujemo na vašim pozitivnim reakcijama!  hi Smiley Wink
Programčić preporučujem i vama, ukoliko imate afiniteta prema enigmatici i enigmatskom eksperimentiranju a - last but not least - usput vas čeka i doobra zabava!  ok
(može se naći na netu u shareware verziji).  Read

Btw, za unošenje novih (kako sadašnjih, tako i budućih, pod jedinim malim uvjetom - da se jave bar jednim postom!) članova - forumaša u našu križaljku uvijek ima prigode - napravit ćemo novu, ništa lakše!  Wink good2
Evidentirano

Osho
Fred1955
Lovac
*

Chesspect: +731

« Odgovor #10 na: 22-11-2016, 17:45:55 »
+5

good2

Super ideja. Mislim da je vrijeme da se malo obnovi ?

Za početak možeš ubaciti Fred pod okomito kod Larecro i Leonardo

Pozdrav, Fred     drinks
Evidentirano

-   O šahu je rečeno, da jedan život nije dovoljan za njega. Ali to je greška života, a ne šaha !  - William Ewart Napier
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #11 na: 22-11-2016, 19:37:51 »
+3

U pravu si, Frede, dobra ideja - mislim to da bismo mogli obnovit "stvar" yes ... al prvo moram (ponovno) nabaviti taj programčić za križaljke (+osmosmjerke i slično)  Roll Eyes
Evidentirano

Osho
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!