"Bilo jednom u Ravnoj Gori" (73 min. 2018.) -
youtube dokumentarac o "Goranki" jučer-danas-sutra; za sve šahovske "afficionadose", simpatizere i ostale!Autor Rasim Karalić
Glazba Damir Zagoršćak ZagorSjajan dokumentarac koji će bez imalo sumnje zaintrigirati sve one brojne generacije šahista i šahovskih simpatizera (a i širu šahovsku i ostalu publiku) čije je šahovsko odrastanje bilo ili je i dalje "vezano" za fenomen Ravnogorskog Šahovskog Kluba "Goranka". Redatelj i autor ovog sjajnog informativnog uradka je Rasim Karalić, čiji su dokumentarci bili već višestruko nagrađivani.
Riječima autora: "Ovo je priča o jednom vremenu, o ljudima koji su pokazali da i mali mogu biti veliki. Ovo je priča koja se ne može ponoviti, može se samo prepričati..."
Ugodno gledanje - i slobodno "lajkajte" na youtube-u! (prilgodom pregledavanja filma kliknite na "YouTube" simbol, desno dolje)
