Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
21-09-2018, 15:47:05 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Plemenitosti naših forumaša  (Posjeta: 2231 puta)
Mario
Dama
*

Chesspect: +3078

« na: 15-12-2012, 17:38:04 »
+6

Na rješavačkom Božićnom natječaju 1998. godine, koji je raspisao Šahovski Glasnik, naš forumaš (Mat Kralj) riješio je sve probleme i osvojio je  FIDE album 1983. - 1985. Kada je saznao za osvojenu nagradu zamolio je urednika problemske rubrike Š.G. "Budući da živim u Njemačkoj i imam velike mogućnosti nabavke problemske literature, molim vas da moju nagradu dodijelite onom rješavaču koji je ostao kratkih rukava".

Nagrada je dodijeljena drugom rješavaču, a urednik problemske rubrike se je najsrdačnije zahvalio na prekrasnoj gesti našem forumašu.

« Zadnja izmjena: 03-02-2014, 23:48:38 od Mario » Evidentirano
Mario
Dama
*

Chesspect: +3078

« Odgovor #1 na: 04-02-2014, 00:06:59 »
+5

Želim se zahvaliti forumašu Vsadeku, koji mi je poklonio knjigu od Vukovića: "Razvoj šahovskih ideja".
Vsadek hvala ti za knjigu  hi s velikim guštom ju čitam i proučavam.

p.s.
Gull, hvala ti za postove u temi o Vukoviću-sasvim ozbiljno. S tvojim postovima sam započeo...  hi
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17744

« Odgovor #2 na: 24-08-2016, 18:57:55 »
+2

Želim se zahvaliti forumašu Vsadeku, koji mi je poklonio knjigu od Vukovića: "Razvoj šahovskih ideja".
Vsadek hvala ti za knjigu  hi s velikim guštom ju čitam i proučavam.

p.s.
Gull, hvala ti za postove u temi o Vukoviću-sasvim ozbiljno. S tvojim postovima sam započeo...  hi

Mario, sa "sitnim" zakašnjenjem od kakve 2 i pol godine  Huh? Grin (slučajno naletih na ovaj tvoj post "listajući" starije forumske stranice) ti odgovaram: nema na čemu, hi vrlo mi je drago da je tema o Vukoviću urodila tvojim iskrenim zanimanjem. Posebne zahvale, naravno, idu (osim vsadeku) i Peri, koji je rečenu temu, u koju sam ponešto skromno i pridodao, i pokrenuo (i pridodao najviše materijala) ...  za_kompjutorom
« Zadnja izmjena: 25-08-2016, 11:48:46 od Gulliver » Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!