Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
05-07-2020, 07:55:00 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: Instant - problemska pitalica  (Posjeta: 8108 puta)
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17754

« Odgovor #15 na: 16-02-2016, 21:46:23 »
+1

Odgovor: Maknuo sam ga da se dalje ne sramotim s obzirom da je na njemu 2.Kb7 problem i dalje prisutan ... blush
A sada i dalje cekamo TVOJ odgovor, za sada smo 'dozivjeli' samo kibic-komentatorske 'fore'... pod_lupom Huh? biggrin
Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
radovan304
Lovac
*

Chesspect: +516

« Odgovor #16 na: 16-02-2016, 22:35:41 »
+2

Gulliver, potpuno si u pravu !    good2

Upravo mi Mat Kralj pokušava objasniti kako da objavim dijagram, ali bojim se da će to potrajati Huh?    za_kompjutorom

Ako uspijem, objavit ću neke od svojih problema #2.  Do tada se malo strpi !    lupkanje_prstima

U iščekivanju mogao bi i ti napraviti jedan, tek toliko da vidiš i drugu stranu "medalje" !?

Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #17 na: 16-02-2016, 22:48:23 »
+1

E pa to te pitam, izlazak iz kibic-ilegale na svjetlo dana!  good2 ok Ajd objavi to pa se bacam na rjesavanje k'o cucak na masnu kost!  biggrin vanzemaljac nyam2

A sto se tice mojih problemskih pokusaja, mislim da sam zapravo i napravio jedan (nazovi-) problem (ili je to bila studija?  Undecided), doduse bio je napola iz zezancije, pa ga objavio tu negdje na forumu, mislim negdje oko prosle nove godine, al mi je (kao i forumasima) 'ponos' malo splasnuo nakon necijeg otkrica da stvar ima 'rupu' u vidu nuzrjesenja (mislim da ga je 'razmontirao' Pero)... Al nema veze, znas kako vele, bitno je probati - ''prvi macici...'' (ili ''jedan prob'o pa...'' - ako ti je draze  biggrin )
Mozda ga uspijem i naci pa ti linkam...  yes
« Zadnja izmjena: 17-02-2016, 01:56:52 od Gulliver » Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
dyda
Dama
*

kokodak-kokodak

Chesspect: +2953

« Odgovor #18 na: 17-02-2016, 08:01:47 »
+2

Pa jeeee...kakva šteta,  ja se odma oduševila gulovim rješenjem, odnosno retrogradnom analizom  empathy3
A kad ono... rupa  Cry
Evidentirano

Robovi smo svojih riječi i gospodari svoje tišine.
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #19 na: 17-02-2016, 14:23:00 »
+2

Pa jeeee...kakva šteta,  ja se odma oduševila gulovim rješenjem, odnosno retrogradnom analizom  empathy3
A kad ono... rupa  Cry

Huh? Roll Eyes Embarrassed Huh? Embarrassed Huh? Embarrassed
Al ne predajem se ja još...radovi u tijeku!  Wink

Evo malo lepršave glazbe iz starijih dana  music, da se malo 'operem'... pod_tusem

! No longer available
Evidentirano

Osho
 Str: 1 [2]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!