Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
22-11-2017, 09:56:19 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Šahovski kup Hrvatske 2017 - finale  (Posjeta: 600 puta)
mistreaver
Lovac
*

Chesspect: +648

vjekoslav.nemec
« na: 21-05-2017, 12:20:11 »
+2

Pozdrav svima,

Opet ja. Izvještaj sa finala Šahovskog kupa Hrvatske za 2017 godinu, održanom u hotelu Aurora u Malom Lošinju, je sada dostupno na mom blogu.

Uključuje analize ključnih partija, a i nekih manje ključnih poput moje partije protiv velemajstora Zdenka Kožula.

http://www.chessentials.com/croatian-chess-cup-2017-highlights/
Evidentirano

"My greatest talent is hard work." ~ Garry Kasparov ~
"If you wish to succeed, you must brave the risk of failure." ~ Garry Kasparov ~
The ultimate goal in chess is objectivity. Maximum objectivity.
Fonaroff
Skakač
*

Chesspect: +183

« Odgovor #1 na: 21-05-2017, 17:14:22 »
+1

Predivno, svaka čast na opširnoj analizi!
Evidentirano
Hustler
Lovac
*

Chesspect: +390

« Odgovor #2 na: 23-05-2017, 05:23:33 »
+1

vrlo dobro.

jel se ovi meniji otvaraju ulijevo namjerno ili je to do mog browsera? podmeniji mi izlaze van ekrana

* Untitled.jpg (128.26 kB, 839x526 - (učitavanja: 139 ).)
Evidentirano
ismgak01
Lovac
*

Chesspect: +261

« Odgovor #3 na: 23-05-2017, 19:00:23 »
+1

vrlo dobro.

jel se ovi meniji otvaraju ulijevo namjerno ili je to do mog browsera? podmeniji mi izlaze van ekrana
Ja sam isprobao i otvorilo mi se sasvim normalno u ekranu,neznam zasto se tebi otvara drugacije.
Evidentirano
mistreaver
Lovac
*

Chesspect: +648

vjekoslav.nemec
« Odgovor #4 na: 25-05-2017, 21:36:05 »
+1

vrlo dobro.

Hm nisam ni ja siguran, meni se na manjim ekranima isto malo slabije vide, ali ne znam gdje da podesim smjer otvaranja da budem iskren.
Na većim ekranima i mobitelima je sve u redu, dok na laptopu moram odzumirat da sve vidim. MOžda bih ih trebao poredat drugačije.

U svakom slučaju hvala na feedbacku
Evidentirano

"My greatest talent is hard work." ~ Garry Kasparov ~
"If you wish to succeed, you must brave the risk of failure." ~ Garry Kasparov ~
The ultimate goal in chess is objectivity. Maximum objectivity.
Hustler
Lovac
*

Chesspect: +390

« Odgovor #5 na: 26-05-2017, 06:38:29 »
+1

u svakom slucaju ideja i web ti je odlican, po pitanju ovih reportaza hr natjecanja, jer su tu svi nasi mediji poprilicno "skrti", osim eto SN tu i tamo, al to je premalo.
strane turnire i "price" ionako mozemo procitati po vec postojecim renomiranim web stranicama. tako nadam se da ces nastaviti ovo sa nasim natjecanjima jer toga nikad ne fali, i da se slozit dobra i citatelju interesantna prica.
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!