Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
27-11-2020, 18:54:07 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Kao mjesto za razmjenu ideja i informacija, mislite li da je Šah.hr forum potreban hrvatskoj šahovskoj zajednici?
Jako potreban - 24 (49%)
Potreban - 22 (44.9%)
Preživjet ćemo i bez foruma - 3 (6.1%)
Nije potreban - 0 (0%)
Bez veze je - 0 (0%)
Ukupno glasača: 46

Str: 1 2 [3]
  Ispis  
Autor Tema: Treba li nam Šah.hr  (Posjeta: 23868 puta)
Anarion22
Skakač
*

Chesspect: +30

« Odgovor #30 na: 24-01-2015, 19:42:17 »
+5

Ja sam bio Anarion, medjutim nisam odustao i registrirao sam se s novim mailom... Smiley

Takoder sam i postavio pitanje u vezi sahovskog trenera, al ocito me nitko ne dozivljava.... Wink
Evidentirano
Hustler
Lovac
*

Chesspect: +393

« Odgovor #31 na: 25-01-2015, 07:27:28 »
+2

Evo da se i ja ubacim...steta je da je ovaj thread
Otisa u ovom smjeru. Prikladnije bi bilo govoriti koje su mogucnosti i pozitivne strane foruna jer onaj kome ovo ne valja ne mora biti tu. Web world dovoljno je velik i pun opcija za sve. Steta sto nema vise ljudi tu al sto je tu je..mozda malo poraditi na marketingu.
Pita bi admina zasto sah hr nije na linkovima crochessa jel neki problem uvrstit
Inace i ja sam ima problema. Nije bilo moguce logirat se pa sam posla mail gore na navedeni mail i sve rijeseno bez problema
Inace admin ima pravo i mora blokirati ono sto nije prikladno forumu jer ce izgubit clanove sto vodi urusavanju..kao sto su nazalost i brojni nasi klubovi dozivili zbog iste stvari.

Evidentirano
Traubisoda
Pješak
*

Chesspect: +14

« Odgovor #32 na: 25-01-2015, 13:44:38 »
+3

Osobno smatram kako je šah.hr vrlo dobra stvar za sve ljubitelje kraljevske igre, može se naći vrlo zanimljivih i poučnih stvari, no isto tako smatram kako je gotovo šokantno da na forumu primat ima problemski šah, a da uopće nema govora o juniorskom i kadetskom šahu, o programima rada sa djecom, te njihovom napretku i natjecanjima na nema niti slova, što je po mom osobnom sudu žalosno ...
Evidentirano
Hustler
Lovac
*

Chesspect: +393

« Odgovor #33 na: 25-01-2015, 16:07:29 »
+4

Nasi omladinci i sami bi trebali malo aktivnije se ukljuciti u rad foruma okupiti se oko threadova i grupa. Naravno da bi tada te teme bile vrlo azurne.
Mozda ambiciozni roditelji ne vide nacin osiguranja sveobiteljske egzistencije na stranicama ovog foruma ? Wacko2
Evidentirano
Mario
Dama
*

Chesspect: +3106

« Odgovor #34 na: 25-01-2015, 19:30:11 »
+5

Osobno smatram kako je šah.hr vrlo dobra stvar za sve ljubitelje kraljevske igre, može se naći vrlo zanimljivih i poučnih stvari, no isto tako smatram kako je gotovo šokantno da na forumu primat ima problemski šah, a da uopće nema govora o juniorskom i kadetskom šahu, o programima rada sa djecom, te njihovom napretku i natjecanjima na nema niti slova, što je po mom osobnom sudu žalosno ...

Nije šokantno da na forumu ima i problemski šah, a da uopće nema govora o juniorskom ili kadetskom šahu, nas nekolicina uživa u postanju i rješavanju problema, o postanju tema u šahovskim problemima, o turnirima itd.
Najbolje bi bilo sjedit doma za kompom a vijesti o juniorskom ili kadetskom šahu nek se same pišu i to što više i opširnije. Zašto se ne primite malo tipkovnice pa i vi doprinesete nešto na naš forum.
Ovo je idealna internetska stranica za one koji žele raditi s djecom bilo individualno ili možda po školama, ali takvih očito nema ili čekaju da ih roditelji ili ravnatelji škola sami pozovu iz vedrog neba (čitaj od niotkuda) i da onda uz naravno odličan honorar počnu raditi s djecom.
Najbolje i najjednostavnije je sve dobiti servirano.

Evidentirano
Traubisoda
Pješak
*

Chesspect: +14

« Odgovor #35 na: 25-01-2015, 21:39:41 »
+3

Naravno da nije šokantno da na forumu ima problemski šah, niti smatram da ga nebi trebalo biti. Isto tako slažem se kako mnogi sve čekaju na gotovo, ali to je samo jedna strana medalje, ljudi koji vode forum mogli bi malo potaknuti raspravu o mlađim uzrastima, tko zna možda bi to privuklo nove članove ...
Eto ja mogu napisati ( iako je od toga prošlo dobrih 7 mj. no nije spominjano ) kako sam ove godine, nakon jako dugo vremena bio svjedokom pojedinačnog kadetskog prvenstva i ono što se tamo moglo doživjeti je zbilja zabrinjavajuće. O kvaliteti šaha bi se možda još dalo pričati ali o samim uvjetima za igru nikako, smatram kako je skandalozno da djeca kola igraju na terasama hotela, da partije redovno kasne, a o nestancima struje u salama i našetavanju natjecatelja kroz paviljone ne treba trošiti slova. U prosincu mjesecu je igrana U16 šahovska olimpijada, moglo se vidjeti zanimljivih partija no i to je promaklo ovdje na forumu ...
Evidentirano
Mario
Dama
*

Chesspect: +3106

« Odgovor #36 na: 26-01-2015, 20:14:47 »
+4

Super što ste opisali vaše viđenje pojedinačnog kadetskog prvenstva, šteta jedino što post niste napisali pod recimo: natjecanja , turniri... ili možda u temu Hrvatski šah (kadetska liga). Možda admin prebaci vaš post u jednu od tih rubrika.
Napisali ste jako zanimljiv sažetak, ali ako mi dozvoljavate mogli bi ga malo i proširiti u smislu: gdje se održalo, koliko je bilo natjecatelja, koliko je dugo trajao i tko je na kraju bio pobjednik. Možda da uvrstite i koju partiju ili barem finalnu partiju, ako bi vam to bio problem, dovoljno je da upišete prezimena igrača i datum a vsadek ili dip08 bi mogli postati tu partiju na vašu molbu. Naravno ako još nešto nadodate još bolje.  
Ako ćete nastaviti s pisanjem ja ću sigurno biti jedan od vaših čitatelja.
« Zadnja izmjena: 27-01-2015, 18:34:26 od Mario » Evidentirano
 Str: 1 2 [3]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!