Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
12-12-2018, 23:18:51 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 29
  Ispis  
Autor Tema: Ja sam...  (Posjeta: 113635 puta)
Eric
Pješak
*

Hold up the light!

Chesspect: +3

« na: 05-05-2010, 12:33:21 »
+2

Pozz za sada malobrojnoj zajednici.....   Sad

Nisam nikakav pro, obican hobby igrac koji vrijeme odmora od treninga krati kartajuci saha, nekada s Fritz programom, nekada marisuci se s prijateljima  Cheesy
Dok nisam nabavio taj program za sah mislio sam da sam idiot, no sada sam uvidio da sam samo znao biti nestrpljiv  Smiley
Stari se bavi sahom, ima s klubom nekakvih medalja s ekipnih i pojedinacnih natjecanja, a i stara je igrala sah u studentskim danima. Zapravo tako su se i upoznali  Tongue

Nadam se ugodnom druzenju....
« Zadnja izmjena: 25-11-2010, 20:35:09 od administrator » Evidentirano

Ne mozete se ubiti tako da odlucite prestati disati!
Schlechter
Dama
*

Hope for the best,expect the worst.

Chesspect: +3996

« Odgovor #1 na: 28-07-2010, 16:37:17 »
+2

Pozdrav svim clanovima foruma!!
Ne mogu vjerovati da sam konacno nasao jedan pravi sahovski forum,a ne kojekakvo,da se tako izrazim,smece od foruma i blogova koje
namjerno necu imenovati jer im ne zelim dati niti negativnu reklamu  Angry
Dakle,ja sam samo jedan od ljubitelja saha.Igram ga,sa dva-tri kraca prekida,vec 30-ak godina.
Inace sam iz Pozege,a trenutno sa promjenjivim uspjehom nastupam na 2.ploči sk Alca iz Pleternice (3.HSL istok c skupina).
Nikako da dohvatim tu I kategoriju,a najblizi sam bio ovog proljeca (1999).Sad sam izgubio nesto bodova,ali bit se bolje..
Igram uglavnom ligu,tu i tamo koji vikend turnir(uvijek oko 50%  Grin ) i volim se zaletiti na open Bosnjaci sto se igra pocetkom kalendarske godine.Najvise igram na net-u i to brze partije na playchess-u i one malo ozbiljnije na gameknot-u i chessclan-u.
Za sada toliko.Nadam se da cu biti aktivan clan foruma i da ce nas biti sve vise i vise.
    Gens una sumus!
Evidentirano
Danijel Domazet
Dama
*

Chesspect: +3053

« Odgovor #2 na: 29-07-2010, 22:43:48 »
+1

Pozdrav od pete ploče pete lige ŠK Prigorje-Markuševac! (No dobro, prošle godinu smo igrali četvrtu ligu pa su me stavili na prvu ploču kao žrtveno janje, gdje sam na opće iznenađenje skinuo par skalpova!)

Šah volim oduvijek, ali tek 4-5 zadnjih godina čitam knjige i nešto sam naučio. U srednjim tridesetima!

Ligu sam igrao rijetkoooo, ove godine niti jednu partiju, "nemam vremena". Rijetko igram i turnire (ko bi igrao u onoj kotlovnici u ZG Domu Sportova!), ali nastojim svake godine hodočastiti barem na ZG Open.

Ponosan član Playchess.com pod nickom, pogađate, "DanijelDomazet"  Wink. Tamo igram isključivo cugere, 2+2 i slično.

Ponosan vlasnik čak tri partije u Mega bazi! Tongue

Živjeli!
Evidentirano
administrator
Administrator
*

Chesspect: +406

« Odgovor #3 na: 31-07-2010, 21:33:56 »
+2

Ne mogu vjerovati da sam konacno nasao jedan pravi sahovski forum,a ne kojekakvo,da se tako izrazim,smece od foruma i blogova...

Taj primitivizam naših šahovskih blogova je jedan od razloga pokretanja Šah.hr-a!  Wink
Evidentirano
Shark
Gost
« Odgovor #4 na: 01-08-2010, 08:22:05 »
+2

Lako je blatiti ljude kad nisi registriran a ubravo za to neki blogovi služe
Evidentirano
vekiv
Pješak
*

Chesspect: +15

« Odgovor #5 na: 23-08-2010, 14:42:26 »
+3

Pozdrav svima, evo za upoznavanje ja živim u Zagrebu, također sam u lovu na I kategoriju, član sam ŠK Turopolec iz Velike Gorice (igramo u IV ligi).
To je u kratkim crtama to, bar što se šaha tiče.
Evidentirano
Chess-Mate
Skakač
*

Chesspect: +7

« Odgovor #6 na: 19-09-2010, 17:58:59 »
+2

Veliki pozdrav svima, registrirao sam se na ovaj forum jer me u zadnje vrijeme šah počeo sve više zanimati i postajem sve bolji u njemu. Nadam se da će uskoro postati popularniji, a posebno mi se sviđa mogućnost stavljanja partija ili poteza. Svaka čast. Puno pozdrava i nadam se da ću ostati ovdje još dugo  Smiley
Evidentirano

"U šahu, kao i u životu, svoje pogreške primjećujemo tek kada se drugi njima okoriste."
Lav Nikolajević Tolstoj

“Pješaci su duša šaha, oni oblikuju napad i obranu, njihov položaj odlučuje o ishodu partije”. Francois-André Danican Philidor
Mat Kralj
Dama
*

Ne sanjaj svoj život, već živi svoje snove!

Chesspect: +5514

« Odgovor #7 na: 19-09-2010, 20:34:58 »
+2

Pozdravljam članove foruma. Ja se uglavnom bavim rješavanjem šahovskih problema. Nadam se da ću ovdje naći istomišljenike?
Pozdrav - Mat Kralj
Evidentirano
Mario
Dama
*

Chesspect: +3078

« Odgovor #8 na: 20-09-2010, 20:36:56 »
+4

Lijep pozdrav svima, da Vam se ukratko  predstavim, ja sam Mario, živim u Dubravi i šah je moj veliki hobi. 
Evidentirano
dyda
Dama
*

kokodak-kokodak

Chesspect: +2926

« Odgovor #9 na: 02-10-2010, 16:12:44 »
+2

I ja sam nova ovdje. Bit će da sam i ja igrala šah kad i ericova stara  Wink
Možda smo i odigrale koju partiju. Uglavnom, sviđa mi se forum i danas sam napisala svoja prva tri posta. Jeeee blum2
Evidentirano

Robovi smo svojih riječi i gospodari svoje tišine.
Mat Kralj
Dama
*

Ne sanjaj svoj život, već živi svoje snove!

Chesspect: +5514

« Odgovor #10 na: 05-10-2010, 07:39:12 »
+3

I ja sam nova ovdje. Bit će da sam i ja igrala šah kad i ericova stara  Wink
Možda smo i odigrale koju partiju. Uglavnom, sviđa mi se forum i danas sam napisala svoja prva tri posta. Jeeee blum2
.... i riješila jedan problem!
Dobrodošla u forum!  hi
Evidentirano
dyda
Dama
*

kokodak-kokodak

Chesspect: +2926

« Odgovor #11 na: 05-10-2010, 07:50:29 »
+3

Cool da...daaaa...bogme jesam Smiley
hvala na dobrodošlici, kao da će me ljepota šahovske igre ponovo zarobiti, kao nekada kada mi se činilo da je šah početak i kraj, alfa i omega, svrha života. Tada, prije mnogo godina, pročitala sam na početku jedne šahovske knjige Tarrasch-evu posvetu: Ima li u životu išta važnije od šaha?
I ta me je rečenica osvojila svojom jednostavnošću, i tada mi je zvučala totalno objektivno. Danas je malo drukčije, ali, kao da i nije bio daleko od istine. Teško je izlječiti se od ove predivne igre, svaki put kad joj se vratim, ponovo me obuzme  blush
Evidentirano

Robovi smo svojih riječi i gospodari svoje tišine.
Kasparov111
Pješak
*

Chesspect: +2

« Odgovor #12 na: 15-10-2010, 15:49:39 »
+2

Hej ljudi novi sam ovdje pa reko da se i ja javim. Šah volim ali ne toliko da bi se odrekao drugih stvari zbog njega  Smiley. Ono s vremena na vrijeme igram ne volim gubit pa ga nekad i ostavim ali opet se vratim na šah. I tako...volio bi povečati svoje znanje o šahu i poboljšati svoju igru pa ako neko ima savjet za mene neka mi kaže. Hvala svima  Smiley Smiley
Evidentirano
Schlechter
Dama
*

Hope for the best,expect the worst.

Chesspect: +3996

« Odgovor #13 na: 15-10-2010, 17:04:39 »
+3

Hej ljudi novi sam ovdje pa reko da se i ja javim. Šah volim ali ne toliko da bi se odrekao drugih stvari zbog njega  Smiley. Ono s vremena na vrijeme igram ne volim gubit pa ga nekad i ostavim ali opet se vratim na šah. I tako...volio bi povečati svoje znanje o šahu i poboljšati svoju igru pa ako neko ima savjet za mene neka mi kaže. Hvala svima  Smiley Smiley
Dobar nick,za početak  good2
Evidentirano
Gilgamesh
Skakač
*

Chesspect: +49

« Odgovor #14 na: 17-10-2010, 00:43:34 »
+1

Eto da se i ja predstavim i sve vas pozdravim. Drago mi je da sam naišao na forum posvećen najvećoj strategiji svih vremena. Šah igram kao hobi ali ima tu u selu jedan klub kojemu se namjeravam pridružit već duže vrijeme. Uglavnom, drago mi je da ovaj forum postoji i nadam se da će brolj zaljubljenika u šah biti sve veći i veći.  drinks
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 29
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!