Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
21-11-2019, 02:49:42 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: 400  (Posjeta: 8896 puta)
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

Chesspect: +843

« Odgovor #15 na: 15-03-2011, 14:45:23 »
0

Samo jednu, ja ti idem rano pajkiti po novom  music... Bit će mu sasvim dosta...  biggrin

Ne znam kaj s klađenjem ali možemo pokrenuti kladionicu, još ima vremena! Hajmo. Otvaram novi topic.

bye2
Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
Ghor
Lovac
*

Chesspect: +612

« Odgovor #16 na: 15-03-2011, 15:09:03 »
+2

izgleda da se administratorić naš malo zaigrao pa glumi boga i brani (od tko zna čega) neke individue na forumu

Osobno nemam ništa protiv toga ako je netko provokativan, dok god ono što piše ima nekog smisla i logičke osnove. Neki tvoji postovi su ok što se toga tiče, međutim u nekoliko si navrata bio sasvim nepotrebno vulgaran i ne vidim razlog zašto bi to itko tolerirao, a najmanje admin.
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #17 na: 15-03-2011, 15:15:14 »
0

Osobno sam mišljenja da se ovaj topic trebao zvat 300 (ko' onaj film o spartanskom fightu)!  biggrin
Hehe kaj misliš kaj bi tek bilo da se svi sa foruma nađemo na istom mjestu u stvarnosti- mafijaški obračun tipa mog zeke-peke s avatara! rofl2
Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
administrator
Administrator
*

Chesspect: +406

« Odgovor #18 na: 15-03-2011, 15:29:03 »
+2

Bok,
Samo da razjasnimo:

Citat: OKikiriki
izgleda da se administratorić naš malo zaigrao pa glumi boga i brani (od tko zna čega) neke individue na forumu  ok

prejadno i smiješno...ko malo dijete bez omiljene igračke  lol

Nekima je čak vratio ove plusiće  lol

Administrator nema mogućnost davanja, oduzimanja, vraćanja plusića. Vjerojatno su forumaši "vratili". Samo da podjsetimo: ocjenjujte postove, a ne osobe. Dakle, minus dajte postu koji vam se ne sviđa, a ne osobi. Ocjenjivati osobu je besmisleno, i na kraju krajeva nedopušteno.  

oj kak smiješno-jadno  ... baš uživam  mocking

p.s. sad nakon ovog očekujem da me ponovo isključi.

Nema razloga.

Napomena: Hereticus je nestao jer me neki lokalni-bogec isključio. Iz tog razloga sam se aktivirao pod drugim imenom.

Bili ste isključeni na nekoliko dana zbog vulgarnosti. Prije toga ste se nekoliko puta oglušili na zahtjev za kakvom-takvom isprikom, te ste vulgarnosti ponovili. Niste zbog toga otvorili novi račun, nego ste ste ga imali i prije, što je nedozvoljeno.

I danas ste dobili opomenu zbog nepristojnosti.

Nemojte se vrijeđati, probati ćemo malo držati red, to je sve.

Pozdrav.
« Zadnja izmjena: 15-03-2011, 15:30:48 od administrator » Evidentirano
Ghor
Lovac
*

« Odgovor #19 na: 15-03-2011, 15:52:19 »
+1

Samo jednu, ja ti idem rano pajkiti po novom  music... Bit će mu sasvim dosta...  biggrin

Ne znam kaj s klađenjem ali možemo pokrenuti kladionicu, još ima vremena! Hajmo. Otvaram novi topic.

bye2

Jedna partija je statistički gledano premali uzorak. Dogovorite meč od 10-ak i u tu svrhu otvorite novu temu gdje ćete postavljat partije, prezentirat analizu i odgovarati na naša pitanja .... biggrin
Bit će to next best thing, od susreta Anand - Topalov.
Evidentirano
OKikiriki
Lovac
*

Chesspect: +109

« Odgovor #20 na: 15-03-2011, 16:58:20 »
+1

eh....ak usporedjujemo sa Anand - Topalov, koga će glumiti Lara?  scare
Možda bolje da nadjemo nešto sličnije..npr, Rocky Balboa i Ivan Drago (ili Brigitte Nielsen)  fool2
Evidentirano

...najveća ljudska zabluda je bila kad je vrag uspio uvjeriti čovječanstvo da on ne postoji...
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #21 na: 15-03-2011, 17:31:34 »
0

eh....ak usporedjujemo sa Anand - Topalov, koga će glumiti Lara?  scare
Možda bolje da nadjemo nešto sličnije..npr, Rocky Balboa i Ivan Drago (ili Brigitte Nielsen)  fool2

Ja ću glumit Judit Polgar, za tebe ne znam  Cool....

Da, dobro bi bilo odigrati više partija, ali pošto je meč u 11pm ja ću biti sposobna gledati samo do kraja jedne, a onda će mi se oči same zatvoriti  lol. No možemo igrat sljedećih dana, nemam nikaj protiv. Jasno, ako gosn. Hereticus još bude imao motivacije...  Cool bomb

Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
OKikiriki
Lovac
*

Chesspect: +109

« Odgovor #22 na: 15-03-2011, 17:33:37 »
0

morning2

hej darling Brigitte... nemoj mi već raditi isprike i izlike za svoj večerašnji neuspjeh  clapping

buš imala za vremena za to...cijelu noć za razmišljanje: "gdje sam to pogriješila?!"  congratulate
Evidentirano

...najveća ljudska zabluda je bila kad je vrag uspio uvjeriti čovječanstvo da on ne postoji...
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #23 na: 15-03-2011, 17:49:57 »
0

Ne ne, činjenice su to- otkad sam zaposlena, ranije idem pajkiti, pa mi se prirodno ranije i sklapaju oči! Bioritam, srećo, jesi kad čuo za to  Cool?

A glede tebe- ma znaš kaj ti-

Uopće te se ne boooojim, tra la la la laaaaa.......http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSbUEbcIEFdiYGjmYCxZbdumdO_9Gk1w0CUhwmP0oGvg870tApo

lol

[/font][/color]
Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
marjan
Skakač
*

Chesspect: +41

« Odgovor #24 na: 15-03-2011, 21:55:57 »
+1

eh...tko zna možda je Danchy dobar šahist Smiley Da li si kad igrala s njim pa da tako decidirano tvrdiš da bi ga pobijedila? clapping

Koji portal preporučavaš? Hajde ovako. FOD večeras u 23h. Moj nick je Hereticus88. Tvoj? Pristajem na tempo koji god hoćeš...

Kaj znači taj 88? Tvoje pravo godište   Wink? Moj je ΞLΞCTRΛ. I ima zasad 380 bodova. Jel ti se još igra  Cool?

Dobro. Deal. Budi u sobi 12, tamo ćeš se moć logirat, jer sigurno nisi subscriber kao ja pa ne mreš gdje hoćeš  blum2. I nema programa, znam to otkrit. Vjeruj mi.

Još točno 58 min do ove partije.Joj ako me zahebete a već mi se spi.
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #25 na: 15-03-2011, 22:08:40 »
0

lol Nisi jedini!
Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
Ghor
Lovac
*

« Odgovor #26 na: 15-03-2011, 22:11:22 »
+1

rofl2
Stigneš još skočit po ćips i pivo.
Evidentirano
marjan
Skakač
*

« Odgovor #27 na: 15-03-2011, 22:43:52 »
+1

10 min. Već se okupila publika.
Evidentirano
marjan
Skakač
*

« Odgovor #28 na: 15-03-2011, 23:58:37 »
+1

Tsunami.U Larinim redovima.
A što sad?
Evidentirano
 Str: 1 [2]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!