Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
21-10-2018, 14:25:47 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: Bronova ljepotica  (Posjeta: 8074 puta)
dyda
Dama
*

kokodak-kokodak

Chesspect: +2926

« Odgovor #15 na: 03-04-2011, 23:11:52 »
+1

Kod nas se u Slavoniji kaže pametan me neće naljutiti, a ..... neću dozvoliti da me naljuti...
Dobra je, a podsjetila me na jednu sličnu, isto toliko lijepu koja glasi:
Nitko nije vrijedan tvojih suza, a onaj tko je, nikada te neće rasplakati.
Malo off topic ali morala sam  Smiley.
Evidentirano

Robovi smo svojih riječi i gospodari svoje tišine.
Branimirac-PK4
Gost
« Odgovor #16 na: 04-04-2011, 07:32:55 »
+1

Ne raspolažem Vesinovom slikom koju bi se dalo reproducirati. Na drugu dvojicu koje ste spomenuli nemojte trošiti vrijeme. Prema problemistima očigledno imate ranije razvijeno mišljenje i neću se truditi mijenjati ga niti objašnjavati, ali postoje neka pravila struke kojih se moramo pridržavati, a jedno od glavnih je zaštita autorstva.
Meni je žao što ljudima to često smeta.

U vezi slika je možda najbolje obratiti se dr.sc. Slavku Pelehu, on nije problemista, ali se mnogo bavio povijesnim gradivom. Mislim da je i on imao u vidu nekakve knjige, pa ne znam koliko je spreman ustupiti vam informacije.
Slika AŠK-a je dosta sitna pa se ne razaznaju lica... Znači ipak niste vi tražili informacije za knjigu o VM Miji Udovčiću  Undecided
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17744

« Odgovor #17 na: 04-04-2011, 11:58:27 »
0

Perovk, taj duhovit,informativan i elokventan 'in medias res' Vasih postova uvijek rado citam. Ako Vam ne "upali" otprve pa Vam text propadne,samo naprijed, napisite ga opet,bit ce docekan s odusevljenjem! yahoo
Nadobudnim secirateljima morala i ostalim cjepacima dlaka: svoje ime ne otkrivam (zasad), ne zato sto bih ga se sramio ili imam kriminalnu proslost (jednom sam kao klinac ukrao zvakacu gumu i sramio sam se potom danima!), a ponajmanje ne zato sto u toj anonimnosti vidim priliku da veselo i nekaznjeno pljujem po bliznjima te na sijaset nacina iskaljujem svoje komplekse. Mudre ljude kazu krasi skromnost, no ovdje sam "izazvan na cistinu" pa se moram "odreci komada mudrosti" i reci da je postenje i moral uvijek bio visoko u hijerarhiji vrijednosti kojima se ravnam u zivotu, prema tome neka mi se ne pripisuju takvi motivi. Moja anonimnost je jednostavno moje zagarantirano pravo i ja ga koristim (sto se dosad pokazalo kao mudra odluka, s obzirom na moje dosadasnje uskustvo, jer u protivnom bi moje ime vec moglo osvanuti na sudskoj tjeralici zbog krsenja Autorskih prava,kako stvari stoje!), a onaj tko stekne moje povjerenje uvijek je dobrodosao na privatno dopisivanje jer moj e-mail nije tajna, pa cu doticnom rado ustupiti citav moj curiculum vitae  - et plus, ako treba!

Biljezim se sa stovanjem hi

P.S. Protiv bolesne maste dokazi ne vrijede nista ................. Mark Twain
Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

Chesspect: +843

« Odgovor #18 na: 04-04-2011, 13:10:30 »
0

Čuj ovako PeroVK: ne diraj mi Branimirca! Ok?  aggressive
Tipa sam upoznala uživo i prekrasna je osoba. Pošten, dobar, marljiv, vrijedan i vrlo aktivan, vidiš da čak organizira šahovske turnire humanitarnog karaktera i stavlja šahovske probleme u skandinavke.
Glede ove svađe, on je prvi nije počeo. Samo je rekao svoj stav. Mirno i nenametljivo.
Iako se s njegovim stavom baš ne slažem, jer također mislim da bi sve trebalo biti dostupno svima, nemaš nikakvo pravo napadati ga na ovakav način i ovakvim uvredama.
Kao prvo uopće ga ne poznaš!  Angry

U redu? Ili ću te izazvat na opasni šahovski match i matirat te nasred table.  nyam2

Ozbiljna sam.
Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
perovk
Kralj
*

Chesspect: +19512

« Odgovor #19 na: 04-04-2011, 16:12:38 »
+1

Lara pozdrav,

Gdje ti vidiš da ja napadam nekog. Svi imaju pravo na svoje mišljenje. Branimirca mislim da poznajem, također i Schlehtera... Kao što vidiš on odgovara uvjerljivo i bez odvjtnika. Nisam primjetio da me on napada, a ni ja njega. Jednostavno mi malo drukčije komunicirama. Mi smo Slavonci, a običaji su drukčiji nego u Zagrebu...
Lara ja već  ne igram godinama al stobom ću igrati naslijepo s zadovoljstvom i čestitati ti sa zadovoljstvom ako pobijediš!
Ako se tenzije i malo dižu ne znači da nemožemo biti šahovski prijatelji i protivnici. Na ovom sam portalu da se malo družim i što je to jedini nepljuvački portal u Hrvatskoj.

Ovo ti izgleda kao sudar šahista i problemista (što je normalno).
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #20 na: 04-04-2011, 16:28:20 »
0

Hm. Onda dobro  Smiley. Samo nemoj da mi Branimirac slučajno postane povrijeđen u toj slavonskoj komunikaciji, inače ću ti dat mat u 10 poteza, a znam to činit (vidi Larine partije)  acute  Wink!
« Zadnja izmjena: 04-04-2011, 16:30:39 od LaraCroft » Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
perovk
Kralj
*

Chesspect: +19512

« Odgovor #21 na: 04-04-2011, 16:52:14 »
+1

Lara, iako sam star ja te se nebojim. A sad malo ozbiljno, dok sam igrao ozbiljno na turnirima uglavnom sam gubio turnirske partije od dama (Negdje oko 1988. igrao sam na poznatom i jakom brzopoteznom turniru u Bjelovaru (pobijedio) i od mogućih dvadeset osvojio 19 bodova. Jedini poraz doživio sam od Radmile Kovačević!)
Evidentirano
dyda
Dama
*

kokodak-kokodak

Chesspect: +2926

« Odgovor #22 na: 04-04-2011, 17:09:44 »
+1

Kakva duboka starost perovk, a što je najgore, isto smo godište  biggrin Cool
Evidentirano

Robovi smo svojih riječi i gospodari svoje tišine.
Schlechter
Dama
*

Hope for the best,expect the worst.

Chesspect: +3996

« Odgovor #23 na: 04-04-2011, 17:40:32 »
+1

No,no,Dyda..Gledaj to sa svjetlije strane npr.životna mudrost  biggrin
Evidentirano
LaraCroft
*

Ei voi voitta.

« Odgovor #24 na: 04-04-2011, 20:03:16 »
+1

Radmila mi je poznata odnekud  Cool... ali sad se više ne bavi šahom, pa su na red došle druge dame za matirat peru.

Btw vidjela sam ti rejting- još par brojčeka više pa bi ti naš suspendirani član foruma O'Kikiriki pozavidio na njemu.   good2

No ne, bez brige budi (ili sa brigom)... ja da se tebe bojim!? Ma daaaaj... Pitaj sve osim Domazeta i mbencica kako igram, a možeš malko zaviriti i u Larine partije (ali samo neke!  acute). Pa da vidimo kog će biti trrrta  scare3!

Cheesy
Evidentirano

Nightwish- "Elvenpath"
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17744

« Odgovor #25 na: 15-07-2011, 19:26:29 »
+1

Evo jedne vec vremesne ljepotice V.A.Brona, koja nije s vremenom izgubila ni zrna na svojoj ljepoti!

Bijeli vuce i dobija. (i to kako!)

Hmm, i ova ljepotica već dugo čeka svoju "srodnu dušu"...
Neće valjda ostat usidjelica?
 empathy scratch_one-s_head nea
Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
 Str: 1 [2]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!