Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
21-07-2018, 05:06:18 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5
  Ispis  
Autor Tema: Film  (Posjeta: 18350 puta)
Zeleni
*

Chesspect: +1389

« Odgovor #30 na: 15-09-2011, 18:14:28 »
+3

Danas sam se sjetio jednog filma koji, ako niste, svakako pogledajte. Komedija za +5!
Torrente... Smiley Smiley Smiley

Evidentirano

always look on the bright side of life
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17744

« Odgovor #31 na: 15-09-2011, 19:15:59 »
+2

Danas sam se sjetio jednog filma koji, ako niste, svakako pogledajte. Komedija za +5!
Torrente... Smiley Smiley Smiley

Haha, ma kako ne, Lončar e svojevremeno ganjao da ga pogledam, sve dok nisam pogledao sva 3 (ili su ono bila 4?) dijela! Loki u to vrijeme nije mogao spavat prije nego pogleda "Torrentea", bio mu je bolji od valerijane, a ne bih se zakleo da i danas nije tako!
Stari smrdljivi ćelavi gnjus Torrente, savršena parodija Jamesa Bonda i njemu sličnih!
Hmm, kad malo promislim, konkuriraju mu u komičnoj gnjusobi eventualno još jedino ona dva turbo-gnjusa iz one engleske serije negdje iz ranih 90-ih (jedan od ta dva gnjusa kasnije je glumio u "Yes, minister!"...zaboravio sam mu ime!)
Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
Zeleni
*

« Odgovor #32 na: 15-09-2011, 19:33:05 »
+2

Muške svinje? Wacko2
Hahahaha.... Smiley
Evidentirano

Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #33 na: 18-09-2011, 15:03:17 »
+2

Evo nešto malo geografski bliže - BIH-ovski izvrsni "Teško je biti fin"; po meni jedan od najboljih filmskih uradaka s ex-yu prostora u posljednjih 10-ak godina. Odlična fabula i filmska ekipa!

Tesko je Biti Fin 2007 1

Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #34 na: 19-09-2011, 10:50:01 »
+2

Za sve ljubitelje pasa "Hotel for dogs" (2009) je pravo otkriće!
Duhovit i zabavan uradak, s ponekim emocionalnim trenutkom - za svaku preporuku!
Čeka vas Friday i ostala simpatična četveronožna (i ostala) ekipa, pogledajte ih i uživajte u njihovim zabavnim majstorijama...

Hotel for Dogs - Official Trailer 2009

Evidentirano

Osho
Zeleni
*

« Odgovor #35 na: 20-09-2011, 15:27:25 »
+2

Kad smo već spomenuli uradke s domaćih "prostora", meni je ovaj daleko najbolji u zadnjih pet godina... Grin
Od srca ga preporučam svakome... bye2

<a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&amp;v=utQZQCvAAuc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&amp;v=utQZQCvAAuc</a>
Evidentirano

Zeleni
*

« Odgovor #36 na: 24-09-2011, 21:42:04 »
+2

Eh, danas sam se prisjetil jednog briljantnog... U našem prijevodu je naslov "Tko je ovdje lud"  ( O Brother, Where art thou ), stvarno izvrstan film prepun odličnih pjesama i grotesknog humora, ma sve je za +5   good2 good2

<a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&amp;v=pgVL-rBq9Fw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&amp;v=pgVL-rBq9Fw</a>
Evidentirano

Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #37 na: 24-09-2011, 22:07:47 »
+2

Prava su ekipa - opičenih bjegunaca!  good  Grin ok
A i film je cijeli opičen kako je već i "red" za filmove braće Coen!

A evo i nečeg opičenog na domaći način  Crazy- "Nije kraj" Vinka Brešana.

Film "Nije Kraj" - najbolji odlomak

« Zadnja izmjena: 24-09-2011, 22:11:44 od Gulliver » Evidentirano

Osho
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #38 na: 24-09-2011, 22:23:55 »
+3

Nezaboravne teme iz "Dolly Bell" - "Na pustome morskom žalu" (negdje sam pročitao da je prvi glumac-pjevač naturšćik završio u ludnici) i pjesma-pobjednica iz San Rema 1954 "24000 baci" u interpretaciji Slavka Štimca. A za desert - tu je i originalna izvedba Adriana Celentana!

Sjecas li se Dolly Bell - Na morskome plavom zalu

24000 kisses

Adriano Celentano - 24000 Baci

« Zadnja izmjena: 24-09-2011, 22:46:47 od Gulliver » Evidentirano

Osho
Zeleni
*

« Odgovor #39 na: 24-09-2011, 22:26:16 »
+3

Da, Coeni još nisu napravili loš film, samo dobre i odlične. No ipak mi je na vrhu njihove liste - Fargo!!!
I briljantni Steve... Grin Grin Grin

(..."A tek da vidiš onog drugog tipa..." ) Grin Grin

Evidentirano

Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #40 na: 08-11-2011, 23:12:42 »
+1

Evo jedne zabavne ii inteligentne komične drame o bračnoj krizi i nekim zanimljivim načinima za njihovo rješavanje. Film bogatih interakcija likova, uz dosta "twistova" ali i "usputnih" iskrica mudrosti, koji po koječemu iskače iz mase i koji će vas bez dileme cijelo vrijeme s uživanjem držati u fotelji.
Preporuka bez imalo zadrške!   good

Crazy Stupid Love - Official Trailer [HD]

« Zadnja izmjena: 09-11-2011, 12:01:14 od Gulliver » Evidentirano

Osho
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #41 na: 12-12-2011, 18:39:21 »
+1

Uhhh...sve što mogu reći o njemu je: KAKAV FILM !!  Cheesy
Film (režija Sean Penn), koji je baziran na istinitom događaju (i knjizi o njemu), o mladiću koji napušta sve i odlazi živjeti u divljinu sada već puni gotovo 20 godina i čudi me da se s filmom nisam "susreo" i prije...
Valjda se stvari nalaze samo onda kad se stvarno traže. Do filma sam (tj, do ideje o njemu) došao švrljajući forumom "Survival" i mogu slobodno reći da je sasvim sigurno jedan od najboljih koje sam ikad gledao, od onih koji se doista NIKAD ne zaboravljaju. Zašto me se toliko dojmio? Valjda zato što sam u tom mladiću prepoznao viziju, rezon, duh, hrabrost da se vidi "šira slika" i posvećenost koju JA nisam (a trebao sam!) našao u njegovim godinama.
No nikad nije kasno učiniti ono što se istinski želi, ne ostarimo li (prerano) u duši...

Into the Wild - Trailer
« Zadnja izmjena: 12-12-2011, 23:55:49 od Gulliver » Evidentirano

Osho
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #42 na: 12-12-2011, 20:22:53 »
+2

Ovaj BBC-jev dokumentarac zbirka je fascinantnih, fantastičnih priča o živim bićima naše (jedine) Planete.
Svakako pogledati!

One Life - Trailer
« Zadnja izmjena: 12-12-2011, 20:27:25 od Gulliver » Evidentirano

Osho
seneka
Skakač
*

Chesspect: +41

« Odgovor #43 na: 14-12-2011, 18:40:55 »
+4

Kratki animirani nagrađeni film "Geri´s Game" (1997.) redatelja Jana Pinkave.

Geri's Game [1997] [HD]

« Zadnja izmjena: 14-12-2011, 18:43:24 od seneka » Evidentirano
Ghor
Lovac
*

Chesspect: +612

« Odgovor #44 na: 14-12-2011, 20:05:29 »
+2

rofl2
Partija je neregularna... Nije dobro postavio figure/okrenuo ploču...  Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!