Šah.hr - prvi hrvatski šahovski forum
22-05-2019, 00:41:26 *
Dobrodošli! Molimo, prijavite se! Još niste član? Registrirajte se u dva jednostavna koraka!

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pratite nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Sah.hr.sahovski.portal

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Kupujem knjigu Lisicin: Strategija i taktika- III dio  (Posjeta: 5203 puta)
Pertinaks
Skakač
*

Chesspect: +38

« na: 13-09-2011, 07:25:44 »
+3

Molim da mi se javite ako imate za prodati ovu knjigu ili bi je htjeli zamijeniti za neku drugu odnosno glasnike.
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

"Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."

Chesspect: +17745

« Odgovor #1 na: 13-09-2011, 07:36:48 »
+2

Molim da mi se javite ako imate za prodati ovu knjigu ili bi je htjeli zamijeniti za neku drugu odnosno glasnike.
Pertinaks, odnosi li se ovo ISKLJUČIVO na knjigu u fizičkom obliku, ili misliš i na dokument-scanove?
Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Istina je zemlja koja nema staze\" .... Jisshu Krishnamurti

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
Pertinaks
Skakač
*

« Odgovor #2 na: 13-09-2011, 09:11:39 »
+2

Trebao bih baš tiskanu knjigu ili dobru fotokopiju koja se da uvezati. Imam e-knjigu.
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #3 na: 13-09-2011, 10:28:32 »
+2

Pertinaks, knjigu u fizičkom obliku nažalost nemam.
Da ti budem iskren, ako je netko i ima, a imalo se bavi šahom, teško da će biti spreman prodati je, takve su knjige već prilična rijetkost i za kolekcionara silno vrijede u kolekciji.
Ali opet, nikad se ne zna, naravno.
Pokušaj preko online oglasnika "Njuškalo", iznenadio bi se što se sve tu nađe!
Ne znam gdje živiš i je li ti dostupan kakav dobar antikvarijat - po mom iskustvu teško da ćeš i na takvom mjestu naletiti na tu knjigu jer je njihov (šahovskih knjiga) izbor po antikvarnicama generalno slab, ali ponavljam - NIKAD se ne zna, vrijedi pokušati, samo ih treba često obilaziti po mogućnosti (ja sam npr. naletio tamo na neke stvari koje sam dugo bezuspješno tražio).
Znaš kako kažu, bolje se roditi bez ...  nego bez sreće!
Sretno u potrazi!
« Zadnja izmjena: 13-09-2011, 10:30:07 od Gulliver » Evidentirano

\"Šah,poput ljubavi, poput glazbe, ima moć učiniti ljude sretnim\" .... S.Tarrasch

\"Ego je ledeni brijeg. Otopite ga u dubokoj ljubavi, tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana.\"
Osho
Pertinaks
Skakač
*

« Odgovor #4 na: 13-09-2011, 11:40:45 »
+3

Hvala na trudu Gulliver,
ima jedan antikvarijat u Osijeku koji ima sve tri knjige kao komplet, ali to mi je trenutno previše jer imam drugi dio, a prvi mi nije tako važan. Oni također imaju pojedinačno samo drugi dio kao i ja. Inače nisam iz Slavonije nego iz Karlovačke županije ali to ne bi bio problem jer šalju poštom.
Evidentirano
Gulliver
Kralj
*

« Odgovor #5 na: 13-09-2011, 11:47:46 »
+2

Nema na čemu - samo žao mi je što ti ne mogu osobno pomoći osim ev. sugestijom!
A da pokušaš online kontaktirati još poneki antikvarijat u Hrvatskoj; dosta njih ima svoj site, pa bi, uz pretpostavku da redovito ažuriraju materijal, možda tu bilo kakve šanse.
Kao opcija preostaje ti i već spomenuto "Njuškalo", pod "knjige>prodaja" i ostali online oglasnici...pokušaj.
Evidentirano

Osho
Ghor
Lovac
*

Chesspect: +612

« Odgovor #6 na: 13-09-2011, 15:51:59 »
+3

...
ima jedan antikvarijat u Osijeku koji ima sve tri knjige kao komplet,
...
Prije nekoliko godina kupio sam u Ezopu sve tri knjige, ali u tri navrata, jednu po jednu. Tada je cijena bila 49 kn. Ako već nisi, trebaš pitati, možda će ti prodati samo treći dio.
Evidentirano
sale
Skakač
*

Chesspect: +49

« Odgovor #7 na: 07-11-2011, 07:59:52 »
+2

Ima kod nas da se nadju knjige od Lisicina, ako nekog zanima mogu da pogledam i da mu javim na pm.
Evidentirano
IgorB
Lovac
*

Chesspect: +312

« Odgovor #8 na: 07-11-2011, 10:39:27 »
+2

Može, unaprijed hvala na trudu.
Evidentirano
mbencic
Skakač
*

Chesspect: +214

« Odgovor #9 na: 08-11-2011, 18:18:18 »
+1

Živio google:

http://www.sahovska-naklada.hr/cjenik2.html

u ovom osječkom antikvarijatu sam kupio podosta egzotike, a evo i Lisicina. Cijena je malo čudna, veća nego kod Kiseljaka.
http://ezop-antikvarijat.hr/knjige.php?catID=3&subcatID=49&page=1&genre=

A ako ne to, za Bane-prevoz svi znamo.
« Zadnja izmjena: 08-11-2011, 18:20:51 od mbencic » Evidentirano

Chess is fun
DreamCar
Skakač
*

Chesspect: +199

« Odgovor #10 na: 10-11-2011, 17:44:30 »
+5

Od Kiseljaka nema koristi,razgovarao sam s njim prije 3 mjeseca i trebao sam ga snimiti. Inf na stranici su netačne. I već 2 godine govori da će ih promijeniti. Knjigu prodaje za 100 kn komad. Bez gratisa. Totalni luđak.
Evidentirano
sale
Skakač
*

Chesspect: +49

« Odgovor #11 na: 11-11-2011, 06:58:31 »
+2

IgorB poslao sam ti poruku za knjige, ima kod nas i mislim da je cena 30 eura za sve tri kjnige.
Evidentirano
spc-.-
Skakač
*

Chesspect: +53

« Odgovor #12 na: 12-12-2011, 12:40:33 »
+2

Imam ja sve tri knjige, javi mi se preko poruke ako želiš da se dogovrimo za 3 ? Smiley
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Copyright © 2010-2017 Šah.hr. Sva prava pridržana.

eMail
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!